Maybe - 2/?

8. dubna 2014 v 10:24 | Drakushka |  Povídky
Další díl, přednastavený, jelikož zrovna teď sedím ve škole.
A vy asi taky. Ach, nevšímejte si mě, zjevně když jsem tenhel článek přednastavovala, něčeho jsme si šlehla nebo mi zrovna psala Tayuna. No, ať to urychlím. Přináším další díl, povídky Maybe. Snad se bude líbit - snad to někdo čte. xD

Černovlasí idol školy.Černé oči jako noc.Tak hluboké že se v nich stratí i ten nejlepší navigátor.Většina dívek ve třídě začala soci brebtat a šílet.Sakura nebyla vyjímkou.
,,Já myslel,že ho taky miluješ,Ino."Pohlédl Naruto na Ino.
,,No ano líbil se mi.Ale ,Je to už trochu ohrané.A navíc teď letí šílení po Saiovi!"Zazubila se na něj zvesela.Chlapec zakroutil s úsměvem hlavou.Tu holku vážně nikdy nepochopí.

Zazvonilo.Všichni zasedly na svá místa.Shikamaru vedle Choujiho,Ino do vedlejší lavice s Sakurou.Hinata vedle Tenten,která si sedla na Nejiho.Kiba s Shinem.Gaara odešel do své třídy.Lee vedle Naruta a Sai vedle Sasukeho.Třída utichla.Ale nejméně 20minut s nic nedělo.Nikdo nikde...jenom tichá třída plná už znuděných žáků.Blondýnek si povzdychl a pohlédl ke dveřím.To je vtip?Dělá si z nich někdo legraci?Nebo vážně mají první hodinu volno?A proč jim to nikdo neoznámil?

,,Hej Naruto... !"Zasmál se rozjařile Kiba.Naruto se otočil na zasebousedícího hnědovláska a hleděl na něj trochu nechápavě.
,,Co je?"
,,Pojď něco províst! Třeba házet papírky holkám do výstřihu!"Ukázal mu Kiba svůj rošťácký úsměv.
,,Kibo,vždyť-"Ani nedokončil a hnědovlásek mu do toho skočil.
,,Nebuď bačkora!"
,,Tohle přece není nic statečného!"Opáčil Naruto.

Dveře se rozrazili.Všechny oči pohlédly v rychlosti na dveře a zůstaly na přichozím vyset očima.Různé pohledy,nechápavost,pošklebky však přebyla většina užaslých pohledů.Muž ve dveřích si srovnal to co nesl v rukou a mírně si odkašlal.zavřel dveře a odkráčel ke katedře.

,,Ehm...Takže.Čau!"Pronesl pouze,zvedl pravačku na pozdrav a odložil si věci.Všichni na něj překvapeně a nevěřícně hleděli.Muž pochopil,svěsil ruku a mírně zčervenal.
,,Tak teda jinak no..."Zkusil to znovu.Sáhnul do kapsy,otevřel pouzdro na brýle a nasadil si je na nos.Autotirativní pohled probodl osazenstvo třídy.Muž si odkašlal znovu,tentokrát nahlas.
,,Pěkný den třído.Jsem váš nový učitel na Matematiku,Japonštinu a případně kroužek basketballu.Jmenuji se Hatake Kakashi."Jeho tón vzbudil respekt i u těch oprsklejších žáků.Naruto na něj hleděl jako by nevěřil že před ním stojí.
,,A teď se mi představíte vy.Abych věděl koho vlastně učím,že?"Poumál se.Některým mohlo přijít ,že Narutův úsměv má konkurenta.Úsměv učitele,zvláštním stylem hřál u srdce a uklidňoval.

,,Hele Ino jak,že říkal,že se jmenuje?"Strčil blondýnek do dívky před sebe.Ta si spravila pramínek vlasů za ucho a otočila se na něj.
,,Copka jsi zase mimo nebo co? Máš ho pořádně poslouchat! ...Hatake Kakashi."Odvětila mu napruženě.Chlapec se zarazil.Chlapec za ním chytl záchvat smíchu a lavice Hinaty a Tenten tady.Blondýnek se zamyslel...Skutečně se jmenuje ''strašák na oraném poli'' ?? … Pomyslel si.

,,Takže... Má někdo ještě nějáké dotazy na mě,než přejdeme k vám?"Optal se učitel.Několik rukou se skutečně zvedlo.Většinou to byly obyčejné dotazy typu:
,,Kde jste pracoval předtím?"
,,V Suně,další."
,,Ty obory co jste vyjmenoval jsou jediné které učíte?"
,,Samozřejmě,že ne.Další.."
,,Proč jste přestoupil sem?"
,,V suně zrušili školu.Další..." Až došlo na blonďáčkovu zvednutou ruku.
,,Kolik vám je let?"Otázka jako každá jiná,tedy pro učitele.Odpověděl stejně zkrátka jako na všechno před tím.
,,Pět a dvacet.Další." Ale pro blondýnka to nebyla obyčejná otázka... Povzdych si... 9let rozdíl.

,,Tak a teď tedy přejdeme k vám."Usmál se učitel a začal si vyvolávat.Když se vystřídali všichni,postupně se vracel ještě k těm kteří mu o sobě moc neřekli.S Sasukem byl nevětší problém...a s Hinatou.Ani jeden se moc neměl ke slovu.Hinata jelikož byla rudá jako rajčátko a nesvé.Sasuke jelikož jak sám řekl:
,,Já nemám potřebu vám zdělovat,to co je moje soukromá věc." Hatake to mco neřešil a přeskočil ho.Někteří mu poblahopřáli v duchu jak hezky Uchihu odpálkoval.Většina nových učitelů to z něj totiž násilím páčila.Když už skončil i s posledním člověkem,tak je Kakashi nechal napsat menší úvodek k matematice.Zazvonilo a třída se téměř okamžitě zase seskupila do skupinek a začala si vykládat,chvilku před koncem hodiny,když učitel odcházel ….
,,Naruto,můžu s tebou mluvit mezi čtyřma očima?"Blonďáček se na něj otočil.
,,A-Ano, co potřebujete..."Došel k němu.
,,Pojď se mnou..."Mávl Kakashi rukou a vyšel ze třídy,vedl ho chodbou až ke kabinetu,dveře však neotevřel.Otočil se k blondýnkovi.Blonďáče pozvedl očka k němu.Učitel se usmál,ale jinak než ve třídě.Nebyl to ten uklidňující úsměv.Tenhle byl laskaví a nějákým způsobem předcházející něco vělkého...Možná...Učitel spustil:

,,Víš Naruto,jde o to,že-"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matsushi Hatake Matsushi Hatake | 9. dubna 2014 v 21:39 | Reagovat

opět se mi to líbilo, ale jak jsem řekla minule moc tuhle nemusím

2 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | 9. dubna 2014 v 21:39 | Reagovat

sorry špatná přezdívkas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama